Objednávka eBooku

SÁM SOBĚ ÚČETNÍM

aneb Jak si vést účetnictví snadno a bez stresu

  • ANO
    Objednávám si tímto eBook SÁM SOBĚ ÚČETNÍM v hodnotě 790 Kč.
  • ANO
    Vím, že tento eBook obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj email ihned po zaplacení objednávky.
  • ANO
    Vím, že pokud zjistítm, že jsem šlápl vedle a že toto není eBook pro mě, mohu 14 dní po zakoupení požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek dostanu peníze zpět.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Přečtěte si, co o eBooku říkají čtenáři

EBook Sám sobě účetním má podle mě nevyčíslitelnou hodnotu. I přesto, že jsem vystudovala střední ekonomickou školu, nedokázala jsem si poskládat základní strukturu celého účetnictví. Ebook přehledně a srozumitelně shrnuje všechny důležité kroky a mně velice pomohly také názorné příklady, na kterých pochopí teorii opravdu každý. Žádné zbytečné omáčky, jasně, stručně, ideální si eBook vytisknout a mít ho po ruce kdykoliv potřebujete něco ujasnit. Kdyby si běžný podnikatel měl všechny tyto informace sám najít, zabralo by mu to měsíce, možná i roky. Od Jitky v 60 stranách dostanete kompletního průvodce, pokud si chcete účetnictví vést sami. Za mě opravdu cenná příručka.
Jana Souini, učitelkawww.stastnyucitel.cz
Jelikož jsem začínají podnikatelka, v roce 2020 jsem začala podnikat v oboru interiérového návrhářství, a měla jsem pramalou představu, jak vést své účetnictví, natož správně podat daňové přiznání s jeho mnohými náležitostmi, koupila jsem si Jitčin e-book Sám sobě účetním. Již název napovídal, že kniha je přesně pro mě a nespletla jsem se. Je velmi kvalitně napsána, jasným a pochopitelným způsobem i pro člověka, který se v životě s účetnictvím a daněmi nesetkal. Kniha obsahuje mnoho informací a provází člověka celým procesem vedení účetnictví a podání daňového přiznání. Jsem z knihy naprosto nadšená, jelikož se z velkého bubáka stala vcelku příjemná záležitost, a to jenom díky Jitčiným radám, jaký nejlepší způsob v různých situacích zvolit a jak správně postupovat. Pod vysvětlující teorií jsou vždy uvedeny příklady, které absolutně dovysvětlí předešlé informace, a jsou pro mě skvělým potvrzením, že postupuji správně. Knihu mohu jedině vřele doporučit, jelikož se stala v této oblasti mým komplexním průvodcem. Je pravda, že jsem musela řešit jednu zapeklitou situaci, se kterou jsem si nevěděla rady, ale v tomto případě jsem Jitku kontaktovala a dostalo se mi skvělého výkladu a pomoci, takže mohu v takových situacích vřele doporučit i osobní kontakt.
Mgr. Alexandra Švarcová, návrhářka interiérůwww.cistydesign.art
Podnikám na vedlejší činnost už několik let. Když jsem začínala, všechny potřebné úkony jsem si vždy pečlivě nastudovávala na internetu a zabralo to vždy ohromné množství času. Najít, ověřit, zda je to pravda a pak to ještě uvést do své praxe… Kdybych tehdy věděla o možnosti koupit si takový produkt, jako je ebook SÁM SOBĚ ÚČETNÍM a tušila, kolik mi toho může přínést, určitě bych zvolila raději tuto cestu. A během pár hodin práce bych si na to vydělala. A i když dnes už mám ve svém účetnictví zavedený svůj systém, dozvěděla jsem se zde opravdu hodně informací a rozhodně to mělo smysl přečíst. A navíc se k němu mohu kdykoliv vrátit. Takže za mě, můžu jen doporučit.
Ing. Vlasta Roháčová, projektantkawww.vlastarohacova.cz
Na takovou knihu čekám snad 10 let. Zatím jsem ji jen letmo prolítla a přijde mi naprosto super a přitom stručná.
Kamila Mikuláškováúčetní

Potřebujete pomoc?

Napište mi na jitka@jitkahrdlickova.cz nebo volejte na 774 024 906.

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.