Můj příběh

Pomáhám klientům zorientovat se v oblasti účetnictví a daní.

Vysvětluji úřední záležitosti, kde všude se musí jako podnikatelé registrovat, jaké jsou jejich povinnosti vůči státu, kolik musí platit na zálohách na zdravotním a sociálním pojištění.

Dávám praktické rady, jak si vést přehledné účetnictví, které doklady si schovávat, na co si dát pozor.

Doporučuji nejvýhodnější způsob zdanění příjmů.

Ale není to vždy tak jednoduché, jak to vypadá.

Klienti za mnou chodí hlavně v okamžiku, kdy začínají podnikat a potřebují se poradit. Obávají se, aby měli všechny účetní záležitosti v pořádku. Někteří nevědí, jak správně vystavit fakturu, jiní se zase perou s účetní evidencí. A všichni řeší, kolik budou muset zaplatit na pojistném a na daních.

Nejdříve sami vyhledávají potřebné informace na internetu, ale pak obvykle nastane jedna ze dvou situací. Buď si nejsou jistí, zda všechno pochopili správně a chtějí mít možnost si získané informace ověřit u odborníka. A nebo dojdou k závěru, že tomu vůbec rozumět nechtějí a potřebují někoho, kdo je celým procesem krok za krokem provede.

A tak přijdou za mnou.

Baví mě pracovat s čísly. Ráda vzpomínám na okamžik, kdy mi ve škole zapadly všechny účetní souvislosti jako dílky do skládačky a já uviděla a pochopila krásu účetnictví. V tu chvíli jsem přesně věděla, že práce účetní je pro mě to pravé.

Obrovskou praxi jsem získala v účetní firmě, kde jsem měla na starosti klienty ze všech různých oborů, od malých živnostníků, přes střední firmy s.r.o. až po velké akciovky. Zpracovávala jsem jim kompletní účetnictví, vypočítávala mzdy, připravovala daňová přiznání a poskytovala účetní poradenství.

V roce 2009 jsem s bohatými zkušenostmi sebrala odvahu a založila vlastní účetní firmu. Od té doby se s radostí a péčí věnuji účetnictví svých dlouholetých klientů. A zároveň poskytuji konzultace pro všechny podnikatele, kteří se na mě s důvěrou obrací a hledají řešení jejich problému.

Ráda bych pomohla dalším začínajícím podnikatelům, a proto jsem se rozhodla napsat eBook zdarma, ve kterém najdete spoustu rad a doporučení, abyste měli účetnictví v pořádku, od samého začátku.

Pokud si chcete sami vést účetnictví snadno a bez stresu, určitě se vám bude hodit eBook Sám sobě účetním.

Spolupráce

Čas od času se objeví v účetnictví lahůdka, se kterou si nejsem jistá. Proto jsem vděčná, že mám kolem sebe úžasné lidi, na které se mohu obrátit o radu a společně se snažíme oříšek rozlouskout.

Velké díky mé účetní kolegyni Verunce a daňové poradkyni Martině.

Dále spolupracuji s kariérní poradkyní Pavlou, s investicemi mi pomáhá Michal a Pavla.

22 let zkušeností

103 spokojených klientů

320+ hodin konzultací