Objednávka eBooku

IDENTIFIKOVANÁ OSOBA

účetní tahák

  • ANO
    Objednávám si tímto eBook IDENTIFIKOVANÁ OSOBA v hodnotě 99 Kč.
  • ANO
    Vím, že tento eBook obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj email ihned po zaplacení objednávky.
  • ANO
    Vím, že pokud zjistím, že jsem šlápl vedle a že toto není eBook pro mě, mohu 14 dní po zakoupení požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek dostanu peníze zpět.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Přečtěte si, co o eBooku říkají čtenáři

Děkuji za tento skvělý materiál! S vedením účetnictví teprve začínám a pojem identifikovaná osoba byl pro ně tak trochu strašák. Stále jsem hledala informace, jak mít vše v pořádku a díky e-booku od Jitky Hrdličkové už vím, jak to vlastně je. E-book je napsaný přehledně a velmi srozumitelně i pro začátečníka, a krok po kroku vás navede až ke správnému způsobu přiznání daně.
Mgr. Martina Poláková, nezávislý poradce české drogerie EuronaFB: Čistá domácnost s Martinou
Účetní tahák pro IO je napsaný velice jasně a srozumitelně, takže člověk okamžitě pochopí, jestli IO je nebo není a v případě, že ano, co dělat dál. Žádná zbytečná omáčka, žádné složité účetní výrazy. Velice příjemný je bonus k e-booku s konkrétními příklady a výpočty. Kdo v této problematice tápete, určitě e-book využijte!
Martina Holoušová, zážitková seznamka a e-shop pro nezadanésinglove.cz
Děkuji za e-book. E- book je jasně a srozumitelně formulován, přitom na první pohled to není román, ale stručná a výstižná informace. Rozdělená do přehledných bodů, kde si mohu najít přesně ten, který mě zajímá, a případně přeskočit to, co se mě netýká. Za mě určitě užitečná pomůcka pro objasnění identifikované osoby a jejích povinností.
Kateřina Pechlátová, lektorka pilateswww.facebook.com/PilatesKatie
Ebook mi jako začínající podnikatelce opravdu pomohl! Díky němu mám podklad pro klienty, když jim vysvětluji DPH z reklamy na Facebooku. Ebook je psaný lidsky - dozvíte se tedy odborné informace, ale budete jim rozumět. Doporučuji ho všem, kteří se ve svém podnikání setkají se službami, produkty a fakturami ze/do zahraničí.
Naďa Seidlováwww.nadineagency.cz

Potřebujete pomoc?

Napište mi na jitka@jitkahrdlickova.cz nebo volejte na 774 024 906.

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.