Objednávka eBooku

DAŇ Z PŘÍJMŮ PRO ŽIVNOSTNÍKY

  • ANO
    Objednávám si tímto eBook DAŇ Z PŘÍJMŮ PRO ŽIVNOSTNÍKY v hodnotě 790 Kč.
  • ANO
    Vím, že tento eBook obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj email ihned po zaplacení objednávky.
  • ANO
    Vím, že pokud zjistím, že jsem šlápl vedle a že toto není eBook pro mě, mohu 14 dní po zakoupení požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek dostanu peníze zpět.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Přečtěte si, co o eBooku říkají čtenáři

E-book Daň z příjmů pro živnostníky je poklad, který zmírňuje moje utrpení při vyplňování papírů. Je velmi přehledný, informace jsou podány jasně a srozumitelně. Vše je doplněno mnoha příklady, které usnadňují pochopení problematiky. A nejlepší je, že jsou všechny informace na jednom místě a nemusím složitě hodiny hledat, co si potřebuju připravit a co kam vyplnit.
Michala Prouzováwww.michalaprouzova.cz
Jitčin e-book o dani z přijmů pro živnostníky je naprosto skvělý! Několik daňových přiznání jsem si již v minulosti vyplnila s pomocí internetových formulářů a bez větších problémů. Myslela jsem si, že mne v tomto e-booku již nic nepřekvapí a vlastně se nic nového nedozvím, jen si tak zopakuji fakta. Opak byl pravdou. Přinesl mi tolik AHA momentů, že jsem byla sama zaskočená. Informace jsou navíc přehledně zpracovány, jsou všechny na jednom místě a příklady srozumitelné. Člověk se nedozví čísla paragrafu nebo z jakého zákona co vyplývá, ale kdo to opravdu potřebuje? Navíc se můžu Jitky na vše doptat ve skupině a to je super! A bonus v podobě opravdového návodu na vyplnění všech formulářů je třešnička na dortu. Po přečtení jsem měla chuť se do svého daňového přiznání rovnou pustit. Už to není každoroční strašák, u kterého mne čeká studium mnohdy nesrozumitelné nápovědy interaktivního formuláře. A díky pár pro mne překvapivým informacim mi tenhle e-book letos ušetřil několik tisíc korun. Opravdu skvělá práce! Díky!
Marie Novotná
Všem mohu upřímně doporučit tento e-book. Je skutečně hezky udělaný. Vše je moc pěkně vysvětleno a pochopí to každý, tedy i já ;) Navíc na závěr je samozřejmě kontakt, takže se může člověk případně na cokoliv doptat. Díky bonusům se navíc člověk do ničeho nezamotá, protože vše co již má hotové si může odškrtnout jako "splněno". Dobrá práce. Ještě jednou moc děkuji.
Jolana Šádkováwww.sloni-sen.cz
Od e-booku Daň z příjmů pro živnostníky jsem očekávala, že mi dá přehledné informace o daňovém přiznání tak, abych jej dokázala vyplnit sama bez pomoci daňové poradkyně. Ebook předčil mé očekávání. Vše je v něm krásně shrnuto a jsou vysvětleny jednotlivé postupy a výpočty zisku, daně i sociálního a zdravotního pojištění. Vše jsem bez problémů pochopila a vyplnění daňového přiznání s pomocí e-booku pro mě ted bude hračka 🙂 Oceňuji i bonusový dokument, který krok po kroku provádí vyplněním formuláře daňového přiznání. Děkuji. Je to pro mě jednoznačně velmi užitečná pomůcka 🙂
Petra Sklenářováwww.petrasklenarova.cz

Potřebujete pomoc?

Napište mi na jitka@jitkahrdlickova.cz nebo volejte na 774 024 906.

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.